Geen verlichting inbegrepen
De VL Ring Crown 2 Wandlamp Opal is een lamp, ontworpen door de Deense architect Vilhelm Lauritzen.
Hij ontwierp de sterk afgeronde lampenkap in de jaren 1940 en de esthetiek doet denken aan de VL38, terwijl de materiaalkeuze aan de VL45 Radiohus hanglamp, die eerder door Louis Poulsen werd gelanceerd, doet denken.
De handgeblazen lampenkappen zijn van de hoogste kwaliteit, hierdoor zien deze er altijd uniform uit en verlichten de kamer met een zacht licht.
Bij de herlancering van de VL Ring Crown collectie blijft Louis Poulsen trouw aan het oorspronkelijke design en materialen en combineert de elegante glazen lampenkap met een koperen voet. De combinatie van messing en het opaalglas geeft de lamp een elegante uitstraling die bijzonder goed aansluit bij de Scandinavische stijl.
Naast het creëren van een warm en zacht licht, voegt de VL Ring Crown collectie een onderscheidende en authentieke touch toe aan het moderne design. Het onbehandelde koper ontwikkelt na verloop van tijd een patina, hierdoor krijgt iedere lamp na verloop van tijd een unieke uitstraling.
Bekijk hier de wandlamp met 1 en 2 lampenkappen, naast de hanglamp en de kroonluchter uit dezelfde collectie.
Merk
- Merk:
- Louis Poulsen Wandlampen
- Artikel:
- 6090225
- EAN:
- 5703411182468
Kleur & Ontwerp
- Kleur:
- Messing, Opaal
- Materiaal:
- Glas, Messing
- Designer:
- Vilhelm Lauritzen
Afmetingen
- Breedte (cm):
- 42,5
- Hoogte (cm):
- 23,3
- Uitsteeklengte / diepte (cm):
- 30,5
- Nettogewicht (kg):
- 2,9
Lichtbron
- Lichtbron inbegrepen:
- Nee
- Wattage:
- 40
- Fitting:
- E27
- Aantal lampen:
- 1
- Ingebouwd LED-licht:
- Nee
Extra functies
- Dimbaar:
- Nee
Technische specificaties
- IP-codering:
- IP20


Deel je foto's met @lampemesteren


- Gratis verzending boven €99
- 50 dagen retourrecht
- Ervaren en Professionele Klantenservice