Zoals de naam al doet vermoeden, lijkt Glo-Ball van Flos het meest op een bal die gloeit. De mondgeblazen opalen glazen kap geeft de lamp een uniek en diffuus licht dat de kamer op een aangename en ontspannen manier verlicht. De organische vorm licht op als een warme zon, of je nu kiest voor de Glo-Ball plafondlamp, hanglamp, tafellamp of vloerlamp. De Britse ontwerper Jasper Morrison zit achter het ontwerp. Zijn ontwerpen staan bekend om hun eenvoudige vormen met een focus op functionaliteit, terwijl ze de materialen laten stralen - net als de Glo-Ball lampen. Ondanks het eenvoudige ontwerp is het een van de populairste lampen van Flos. De prachtige lamp past gemakkelijk in zowel moderne als klassieke interieurs en kan overal in huis worden gebruikt - boven de eettafel, als nachtlampje of als verwelkomend licht in de gang.
Alle Glo-ball lampen in de prachtige serie zijn gebaseerd op de karakteristieke mondgeblazen opalen glazen kap. Opalen glazen schermen zijn bekend en geliefd om het diffuse licht dat ze in de kamer verspreiden. Welke Glo-Ball lamp je ook in je interieur integreert, je krijgt een lamp die 360 graden licht uitstraalt in je omgeving. Met andere woorden, hij zorgt niet alleen voor licht boven de eettafel of in de hoek van de bank, maar draagt bij aan de algehele verlichting van de hele kamer.
De lamp werd in 1998 ontworpen door Jasper Morrison. De eenvoudige look doet in veel opzichten denken aan de lampen uit de jaren '60 en '70, maar is zeker populair in het hedendaagse interieurontwerp, waar eenvoudig minimalisme wereldwijd in trek is. In samenwerking met Flos is de Glo-ball serie gemaakt van de beste kwaliteit met een stijlvolle afwerking die past bij elk interieur.