Audo probeert gebruik te maken van de beste ontwerpers en ambachtslieden van over de hele wereld. Het Deense designmerk drukt creativiteit, comfort en functie uit door middel van modern design in meubels, verlichting en accessoires. Het Audo-assortiment biedt een mooie en elegante selectie woonaccessoires die perfect passen in het huidige modebeeld. Met strakke lijnen gecombineerd met hoogwaardige materialen hebben hun producten een minimalistisch silhouet dat rust brengt in elk ontwerp. De visie van hun collecties is het creëren van prachtige woonaccessoires voor dagelijks gebruik die het dagelijks leven verfraaien en verrukken.
Audo produceert een breed assortiment kandelaars van hoge kwaliteit voor alle soorten kaarsen en toepassingen. Er zijn zowel grote uitbundige kunstwerken als kleine ingetogen eleganties die rustig aan de muur hangen en indruk maken op degenen die de tijd nemen om van het ontwerp te genieten.
Niemand had het enorme succes dat Bottle Grinder zou hebben kunnen voorspellen voordat het werd uitgebracht - maar als je meer te weten komt over de getalenteerde ontwerpers erachter, is het allemaal logisch. Norm Architects ontwierp de slijpmachine vroeger en als je het bedrijf kent, weet je dat ze verantwoordelijk zijn voor een aantal van de mooiste ontwerpen.
De flesmolen is ideaal voor zoutkristallen en peperkorrels, maar je kunt ze ook gebruiken voor gedroogde kruiden en zaden in de keuken. Audo staat achter een breed assortiment keukenapparatuur, dus je kunt er zeker van zijn dat de flessenmaler met een zekere expertise op dit gebied is gemaakt. Audo's missie is om producten te maken die het dagelijks leven beter maken - en met de flessenmaler hebben ze precies dat gedaan.
Audo staat achter een breed assortiment woonaccessoires, die allemaal kunnen helpen om de laatste hand te leggen aan je interieurontwerp om je interieur helemaal top te maken. De grote selectie omvat een breed scala aan decoratieve artikelen, waaronder Audos prachtige schalen en vazen.
Een vaas en een schaal zijn altijd bedoeld om iets in te bewaren, maar als je een product van Audo koopt, is het altijd mooi op zichzelf. De verpakking wordt de belangrijkste focus en de bloem of vrucht die in je vaas of schaal zal leven wordt secundair. Een vaas of schaal kan een geweldige manier zijn om visueel belang en functie aan je huis toe te voegen. Hier zijn enkele manieren waarop je een vaas of schaal kunt gebruiken in je interieur:
Voeg kleur toe: Een kleurrijke vaas of schaal kan in elke kamer kleur toevoegen. Je kunt een vaas of schaal kiezen in een kleur die past bij je bestaande kleurenschema, of je kunt een contrasterende kleur kiezen om een interessant element toe te voegen.
Toevoeg textuur: Een vaas of schaal met een interessante textuur, zoals glas of keramiek met een patroon, kan een gevoel van diepte en dimensie toevoegen aan je ruimte.
Hoogte toevoegen: Een hoge vaas of schaal kan hoogte toevoegen aan een anders vlak oppervlak, zoals een eettafel of console. Je kunt een vaas of schaal kiezen in een hoogte die past bij de kamer en de grootte van de meubels.
Natuur toevoegen: Een vaas of schaal gevuld met bloemen of groen kan een gevoel van leven en natuur toevoegen aan je ruimte.
Een functie toevoegen: Een kom kan gebruikt worden om kleine voorwerpen zoals sleutels of juwelen in op te bergen, terwijl een vaas gebruikt kan worden om bloemen of takken in te bewaren.
Hoe je een vaas of schaal ook gebruikt in je interieur, het is belangrijk om te onthouden dat het moet passen bij je persoonlijke stijl en de algemene esthetiek van je huis.
Mogens Lassen werd geboren in 1901, slechts één jaar voor zijn jongere broer Flemming Lassen. De twee jongens groeiden op in Kopenhagen met een vader die decoratieschilder en later koffiebrander was, en een moeder die ook schilder was en de dochter van componist August Winding. Beiden groeiden op tot architecten en de achternaam Lassen werd beroemd en berucht in designkringen.
Mogens Lassen heeft een groot aantal spannende ontwerpen gemaakt - waaronder het Systeemhuis in Ordrup - maar zijn beroemdste woonaccessoireproduct is zonder twijfel de Kubus kandelaar. Hij ontwierp de kandelaarserie in 1962, maar pas in de jaren 1980, toen zijn kleinzoon Søren Lassen het potentieel van de kandelaars inzag, werden ze in productie genomen.
Kubus is een enorm populair product en wordt nu verkocht onder de Audo tab!